žinių lygio nustatymo ir pasiekimų patikrinimo testas

Penktų – devintų klasių moksleiviams teste yra pateikiama 20 klausimų. Testo trukmė – 1h.

Dešimtų – dvyliktų klasių moksleiviams teste yra pateikiama 30 klausimų. Testo trukmė – 2h. Vienuoliktos ir dvyliktos klasių testuose yra atskirai vertinami: teorijos žinios ir jų praktinis pritaikymas (60% galutinio pažymio), logika (20% galutinio pažymio), kūrybingumas (20% galutinio pažymio).

Kiekvienais metais mokau žmones, kurie mokyklą baigė kažkada anksčiau (kartais prieš metus, kartais prieš dvidešimt metų) ir nori perlaikyti, arba laikyti matematikos egzaminą. Žemiau pateikiu žinių lygio nustatymo testą skirtą jiems. Teste yra pateikiama 50 klausimų. Testo trukmė – 2h. Čia nereikalingas (arba beveik nereikalingas) sprendimas, o norima pažiūrėti, ką dar atsimenate iš mokyklinio matematikos kurso. Šios užduotys yra NETINKAMOS mokykloje besimokantiems moksleiviams.

Jeigu norite žaismingai pasitikrinti ar dar nepamiršote mokyklinės matematikos kurso, siūlau trumpą (10 klausimų) testą. Pridedami ir šio testo atsakymai. Šios užduotys yra netinkamos jei norima nustatyti matematikos žinių lygį – tai tik intelektualaus laisvalaikio priemonė.

One thought on “žinių lygio nustatymo ir pasiekimų patikrinimo testas

  1. Atgalinis pranešimas: tURINYS – Matematikos pamokos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s