Skaičių sekų uždaviniai

Šios temos matematiniai uždaviniai bus keturių tipų:

F – raide prasidėsiančios užduotys yra kryžiažodžiai, rebusai ar kitos – išskirtinės užduotys, kurios temos mokymuisi suteiks žavesio ir privers kitaip pažvelgti į matematiką.


W – raide pažymėtos užduotys pareikalaus žinių, netik iš matematikos, bet ir iš istorijos, geografijos, biologijos, chemijos disciplinų.


L – raide pažymėtos užduotys bus pateikiamos su literatūros prieskoniu. Spręsdami jas pažinsite literatūros kūrinius ir jų personažus. Ši užduotis yra paremta Viljamo Šekspyro tragedija “Hamletas” ir skaičių sekų uždaviniais.


– raide pažymėtos užduotys yra standartinės užduotys iš nagrinėjamos temos per mano pamokas. Jos taip pat leis geriau pasiruošti kontroliniams ar egzaminams. Užduotys skirstomas pagal lygius (SB, SA ir SI). Kurdamas ir modeliuodamas užduotis stengiausi jas pateikti kuo įvairiau, kad nebūtų pasikartojančios ir apimtų kuo platesnį nagrinėjamos temos spektrą.

SB – Bendro kurso užduotys. Šios užduotys skirtos moksleiviams, kuriems matematika nėra ateities planuose ir pagrindinis siekis yra TIK išlaikyti egzaminą. Jos nėra sudėtingos ir nereikalauja itin aukštų matematinių gabumų.

SA – Pagrindinio kurso užduotys. Jos skirtos moksleiviams, kuriems matematika yra reikalinga stojant į aukštąsias mokyklas ar universitetus. Užduotys parengtos pasiruošti kontroliniams ar išlaikyti egzaminą 100%.

SI – Išplėstinio kurso užduotys. Tai užduotys, kurios peržengia mokykloje mokomas temas. Užduotys padės geriau pasiruošti stojant į prestižinius universitetus ar studentams pirmuosiuose kursuose geriau išlaikyti egzaminus.

Užduočių atsakymus rasite tapę PATREONAIS (taip pat prisijungę prie patreonų prisidėsite prie kitų knygos dalių redagavimo išlaidų, knygos vertimo į anglų kalbą. Jūsų parama – galimybė, kuo daugiau moksleivių į matematikos mokymąsi pažvelgti kitu kampu.