E-knyga

Šilkaveidžiai. Plazdančio drugelio byla – tai detektyvinio siužeto knyga, žmogaus ir roboto kova už gyvenimą. Kūrinys turi 12 skyrių ir 100 matematikos uždavinių skirtų pasiruošti egzaminams. Stengiausi kitaip pažvelgti į matematiką, lygiagrečiai priversdamas susimąstyti apie pasaulines problemas: gyvūnų išnaudojimą ir kankinimą, besaikį plastiko suvartojimą ir „Zero waste“ idėjų propagavimą.

Per mokslą, meną, gamtos pažinimą stengiausi kiekviename iš būsimų skaitytojų ir užduočių sprendėjų sužadinti socialiai atsakingą ir intelektą vertinantį žmogų. Visi kartu prisidėkime prie gražesnio rytojaus paremdami idėjas, kurios gražina pasaulį žmonėms: atsakingiems, ryžtingiems ir sugebantiems kurti.

Kažkada turėjome laiko parašyti ir laukti laiško. Nebuvome priklausomi nuo technologijų ir pasikliovėme savo protu. Tačiau pasaulis pasikeitė ir tapo labai dinamiškas. Technologijos pagreitino mūsų poreikių patenkinimą, tačiau sulėtino fizinį aktyvumą. Įvairios organizacijos pradėjo kurti robotus atlikti iš pradžių pavojingus, paskiau visus žmogaus darbus. Galiausiai atsirado organizacija sugebėjusi dirbtiniam intelektui suteikti jausmus. 

Šių robotų dirbtinis intelektas buvo perkeltas į iki tol neregėtą lygį. Jie tapo beveik nesiskiriantys nuo žmonių, o matematiniai gabumai leido priimti racionalius sprendimus visais gyvenimo atvejais.

3 mintys apie “E-knyga

      1. Laba diena, perskaičiau Jūsų knygos 10 dalių, bet kažkas atsitiko jūsų tinklalapiui – negaliu prisijungti. Ar bus galimybė perskaityti likusius skyrius? Pagarbiai Jolanta Zalubienė

        Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s