Apie mane


Mano mokymai paremti sistemingu darbu ir pozityvumu. Mokyklinio kurso matematika yra plati ir daugeliui tas beribiškumas kelia paniką ir baimę, kad rodos daug išmokai, o galo dar nesimato. Mano darbas yra labai aiškiai apibrėžti ką reikia mokėti, paaiškinti kiekvieną sprendimo būdą, atsakyti į klausimą, kurio mokykloje gal mokinys ir neužduotų. Su gabesniais mokiniais mokomės už mokyklos kurso ribų ir atrandame kartu matematikos grožį ir prasmingumą.

Kad ir kokios būtų moksleivio galimybės visada skatinu ir vertinu kūrybiškumą, loginį mąstymą, požiūrį iš nestandartinės pusės. Man nesvarbu ar mokinys iš matematikos turi 4 ar 10. Dalykai, ko visada prašau būti smalsiems, drąsiems klausti, nebijoti klysti, daug praktikuotis, nes tik per šiuos dalykus galima pasiekti proveržį matematikoje.


Išsilavinimas:

2003 – 2007 Taikomosios fizikos bakalauro laipsnis – matematinis modeliavimas (KTU).

2007 – 2009 Inžinerinės ekonomikos magistro laipsnis (verslo projektų specializacija) (VGTU).

2014 Sertifikatas –  Efektyvios komunikacijos mokymai.

2014 Sertifikatas – Efektyvių sprendimų priėmimo mokymai.  

2014 Sertifikatas – Specialieji efektyvios komandos formavimo ir motyvavimo mokymai.

2015 Sertifikatas – Lyderių koučingo „ugdantysis vadovas mokymai“.


Darbinė veikla:

2010 – 2023 Matematikos korepetitorius moksleiviams ir studentams (darbas su verslo liudijimu).


Atlikti darbai:


Pomėgiai:

Mokslas ir mokymasis. Astronautika. Atradimo džiaugsmas. Kelionės ir savęs pažinimas jose. Filosofija. Rašymas. Kalnai. Žygiai. Jūros beribiškumas.  12 minčių apie “Apie mane

 1. Noriu padėkoti už mokslo metus ir suteikta pagalba. Vienas didžiausių priešų matematika patapo mano draugu. Mokytojas labai konkretus, tikslus ir supratingas. Puikiai padeda pasiruošti pamokom ir ateinančiam egzaminam. Rekomenduoju ieškantiems pagalbos su matematika.

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 2. Išties puikus mokytojas. Per pastaruosius dvejus metus padėjo eiti mokslų keliu bei geriau suprasti temas, kurios būdavo neaiškios. Ačiū už suteiktas žinias.

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 3. Mano nuomone, mokytojas labai geras. Nors su juo neturėjau labai daug pamokų, jis man paaiškino temas kurių nesupratau ir padėjo prisiminti temas kurias buvau užmiršęs.

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 4. Pats maloniausias mokytojas su kuriuo tik esu turėjęs pamokų(įskaitant ir mokyklos mokytojus). Labai viską aiškiai ir smulkiai išaiškina ir pačias sunkiausias arba nesuvokiamas temas. Pamokos smagios bei idomios. Labai rekomenduoju turėti su juo pamokų

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 5. Vienas geriausiu, draugiskiausiu ir supratingiausiu mokytoju su kuriais esu turejes pamoku. Pamokos metu papasakoja apie tema taip smulkiai, kad klausimu beveik nekyla. Per 45min suprantu daugiau nei einant i mokyklos matematikos pamokas. Rekomenduoju 🙂

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 6. Tai ne tik stiprus matematikos korepetitorius, bet ir geras psichologas, padedantis susitvarkyti su įtampa prieš sunkų kontrolinį. Kai patiki savo jėgomis, ir kontrolinis nebėra toks sunkus ir neįveikiamas. Patinka, kad mokytojas parodo ir sunkesnių, nestandartinių uždavinių, kokių gali būti egzamine.

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 7. Pradėti mokytis pas šį Mokytoją buvo vienas geriausių mano sprendimų. Tai didelės pagarbos vertas Mokytojas, kuris ne tik įdomiai perteiks sudėtingas temas, bet ir padės nepriekaištingai pasiruošti artėjančiam matematikos egzaminui. Atėjusi su minimaliomis matematikos žiniomis per du metus pasiekiau daugiau nei galėjau tikėtis. Tai Mokytojas, kurio pamokų laukdavau su didžiausiu nekantrumu, nes žinodavau, kad visuomet išmoksiu kažką naujo. Gebėti padėti mokiniui taip pamilti matematiką, jog ji taptų viena iš svarstomų studijų krypčių, yra talentas, tad tai tikrai yra Mokytojas iš didžiosios raidės! Esu nepaprastai laiminga ir dėkinga, kad turėjau galimybę mokytis būtent pas Jus. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos!

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 8. Rekomenduoju mokytoją Nerijų norintiems patobulėti matematikoje. Su mokytoju dirbu jau kelerius metus, jo pamokos yra įdomios ir naudingos. Mokytojas suteikia galimybę spręsti įvairius uždavinius, kad geriau suprasčiau ir įtvirtinčiau temą. Esu dėkingas Nerijui, kad pagilinau savo matematikos žinias ir pagerinau rezultatus!

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 9. Labas geras mokytojas, labai detaliai ir aiškiai paaiškina temas. Daug aiškiau nei per pamokas mokyklose. Pamokos įdomios labai aiškios, detalios, paprastos. Mokytojas malonus, supratingas bei kantrus.

  Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s