MATEMATIKOS MOKYMO PROGRAMA – OKTAEDRAS

Kas yra matematikos mokymo programa – OKTAEDRAS?

Tai mano laisvalaikis. Kada kuriu mokymosi medžiagą dažnai išeinančią už mokyklos kurso ribų. Nagrinėju užsienio mokyklų medžiagą, kuriu savo užduotis, susisteminu temas. Stengiuosi, kad moksleivis turėtų patikimą, kokybišką medžiagą ir jam nereiktų gaišti laiko jos ieškant. Vienintelė moksleivio užduotis – medžiagą įsisavinti.

Kodėl vadinasi matematikos mokymo programa OKTAEDRAS?

Oktaedras sudarytas iš dviejų piramidžių. Viena piramidė yra tai – kas patenka į mokyklos programą. Tačiau yra ir kita piramidė – tai kas nėra pasakoma, nėra mokoma. Domiuosi užsienių mokyklų patirtimi ir programoje OKTAEDRAS mokysiu ir tokių temų, kaip kompleksiniai skaičiai, diferencialinė lygtys. Platesniu kursu pasižymės ir visa geometrijos programa. OKTAEDRAS – du pasauliai, vienas akivaizdžiai matomas ir žinomas, o kitas dar mažai ištyrinėtas.

Ką gauna moksleivis lankydamas matematikos mokymo programą OKTAEDRAS?

Moksleivis gauna vieną PDF failą (vienas puslapis), kuriame yra viskas ką reikia žinoti iš nagrinėjamos temos.

Kam yra skirta matematikos mokymo programa – OKTAEDRAS?

Gimnazijų moksleiviams, kurie netik nori pasiruošti kontroliniams ar egzaminams, tačiau ketina po mokyklos studijuoti universitetuose tiksliuosius mokslus. Tiems, kas studijuoja tarptautinį bakalaureatą ir kurie nori sužinoti daugiau nei priklauso mokyklos išplėstiniam kursui.

Kada pradėsiu mokyti matematikos moksleivius pagal programą OKTAEDRAS?

Moksleivius ir studentus mokau jau trylika metų pagal numatytą mokyklų programą, tuo tarpu pagal programą OKTAEDRAS pradėsiu mokyti, kai sudarysiu pakankamai plačią užduočių bazę. Jeigu Jus domina ši programa, tai parašykite man m.praktikumas@gmail.com ir kai programa bus parengta pirmosioms pamokoms – Jus informuosiu asmeniniu laišku. Taip pat galite mane sekti socialiniame tinkle, youtube platformoje, ar prenumeruoti puslapyje talpinamą medžiagą.

Kokia yra matematikos mokymo programos OKTAEDRAS pamokų kaina ir mokymo tvarka?

Kaina, mokymosi aprašas, laisvos vietos ir kita informacija bus talpinama socialiniam tinkle, kai startuos pati programa (taip pat pranešiu kiekvienam asmeniškai elektroniniu paštu).

Ar būtina turėti matematikos pamokas, jei norima tik užduočių lapo?

Ne nebūtina, užduotis galite įsigyti CONTRIBEE (paieškos laukelyje įveskite dominančios temos numerį (PVZ: OK-001) ir rasite pageidaujamą failą).

Kam skirta papildoma užduotis YOUTUBE prie kiekvienos nagrinėjamos temos?

Papildoma užduotis – mano sugalvotas uždavinys. Tai užduotis, kada nagrinėjama ne visai standartinė problema susijusi su tema. Tiek pati užduotis, tiek mano atliktas jos sprendimas yra patalpintas YOUTUBE kanale. Užduotis skirta parodyti, kaip pritaikomos pamokoje įgytos žinios netipiniams uždaviniams spręsti. Namų darbams moksleivis gauna analogišką (su kitais skaičiais) užduotį.

https://www.youtube.com/@matematikospamokos

Kokios temos yra nagrinėjamos matematikos mokymo programoje OKTAEDRAS?

Temų užduočių bazę galite rasti čia: UŽDUOČIŲ BAZĖ

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s