Matematikos kontrolinio darbo pavyzdys

Mokinys prieš kontrolinį darbą, turi tris pasirinkimus. Jis pats turi įvertinti savo galimybes, riziką, kurią prisiima ir strategiją, kuria vadovausis.

MAX6 – kontrolinis darbas, kuris nereikalauja didelių įgūdžių. Patikrinamos pagrindinės kompetencijos, kurias turi įgyti mokinys baigęs skyrių. Didžiausias įvertinimas, kurį mokinys gali gauti – 6. (Jei mokinys mokosi B lygyje, tai gali būti užduotys vertinamos ir dešimtuku, faile yra pridėta vertinimo sistema).

MAX10 – kontrolinis darbas, kuris reikalauja didesnių gebėjimų. Patikrinama, kaip mokinys sugeba spręsti sudėtingesnes užduotis iš viso nagrinėto skyriaus. Yra papildomos užduotys iš kartojimo, kurių sprendimas yra papildoma mokinio prisiimama rizika. Didžiausias įvertinimas, kurį mokinys gali gauti – 10.

JOKER – kontrolinis darbas mėgstantiems didelę riziką. Pačios užduotys nereikalauja daug laiko jas atlikti, tačiau kartais yra nestandartinės arba klastingos. Kiekviena tolimesnė užduotis reikalauja prieš tai buvusios užduoties atsakymo. Papildomos užduotys iš kartojimo gali padidinti mokinio įvertinimą, tačiau nėra būtinos atlikti. Didžiausias įvertinimas, kurį mokinys gali gauti – 10.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s