11 KLASĖ

Pamokos planas – tai PDF failas, kurį gauna moksleivis kiekvienos pamokos metu. Jame yra surašyti einamos temos klausimai, kuriuos pamokos metu aptariame. Klausimai iki brūkšnio yra skirti B ir A lygio moksleiviams. Klausimai po brūkšnio yra skirti gabiems moksleiviams (ketinantiems stoti į tiksliuosius mokslus universitete). Failo pabaigoje yra pateikiami namų darbai, kuriuos mokinys atlieka savarankiškai namuose. Privalomi namų darbai skirti B lygiu besimokantiems, visi kiti A ir išplėstiniu lygiu besimokantiems matematiką. Namų darbai surinkti pakartoti 100% visą temą ir pasiruošti kontroliniams ar egzaminui.

Kontroliniai – tai PDF failas, kurį moksleivis gauna po kiekvieno išeito skyriaus. I ir II kontroliniai yra skirti B lygiui; III ir IV – A lygiui; V – gabiems moksleiviams ketinantiems studijuoti matematiką universitete. Kontroliniai darbai sudaryti iš dviejų dalių – testinės ir penkių uždavinių. Testinė dalis yra skirta pakartoti teorinę medžiagą ir atliekama be didesnių skaičiavimų (paremta logika). Penki uždaviniai yra po vieną iš kiekvienos temos, reikalaujantys detalių sprendimų.

B – Matematikos egzamino nelaikantiems (arba norintiems jį TIK išlaikyti)

A – Siekiantiems gauti 100% iš matematikos VBE

P – Ketinantiems universitete studijuoti tiksliuosius mokslus

Svetainėje www.matematikospamokos.lt yra patalpinti tik pirmasis vienuoliktos klasės skyrius – SKAIČIAI IR REIŠKINIAI. Tai pavyzdys, kaip atrodo pamokos medžiaga ir namų darbai. Visi kiti skyriai yra atsiunčiami moksleiviams pamokų metu.

SKAIČIAI IR REIŠKINIAI

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s