12 klasė

Pamokos planas – tai PDF failas, kurį gauna moksleivis kiekvienos pamokos metu. Jame yra surašyti einamos temos klausimai, kuriuos pamokos metu aptariame. Klausimai iki brūkšnio yra skirti B ir A lygio moksleiviams. Klausimai po brūkšnio yra skirti gabiems moksleiviams (ketinantiems stoti į tiksliuosius mokslus universitete). Failo pabaigoje yra pateikiami namų darbai, kuriuos mokinys atlieka savarankiškai namuose. Privalomi namų darbai skirti B lygiu besimokantiems, visi kiti A ir išplėstiniu lygiu besimokantiems matematiką. Namų darbai surinkti pakartoti 100% visą temą ir pasiruošti kontroliniams ar egzaminui.

Kontroliniai – tai PDF failas, kurį moksleivis gauna po kiekvieno išeito skyriaus. I ir II kontroliniai yra skirti B lygiui; III ir IV – A lygiui; V – gabiems moksleiviams ketinantiems studijuoti matematiką universitete. Kontroliniai darbai sudaryti iš dviejų dalių – testinės ir penkių uždavinių. Testinė dalis yra skirta pakartoti teorinę medžiagą ir atliekama be didesnių skaičiavimų (paremta logika). Penki uždaviniai yra po vieną iš kiekvienos temos, reikalaujantys detalių sprendimų.

B – Matematikos egzamino nelaikantiems (arba norintiems jį TIK išlaikyti)

A – Siekiantiems gauti 100% iš matematikos VBE

P – Ketinantiems universitete studijuoti tiksliuosius mokslus

Svetainėje www.matematikospamokos.lt yra patalpinti tik pirmasis dvyliktos klasės skyrius – SEKOS. Tai pavyzdys, kaip atrodo pamokos medžiaga ir namų darbai. Visi kiti skyriai yra atsiunčiami moksleiviams pamokų metu.

SEKOS

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s